Program dla biur nieruchomości MediaRent – funkcje

Warto wiedzieć, że jednym z cenionych programów dla biur nieruchomości jest MediaRent. Ten produkt pozwala prowadzenie pracy całego biura, komunikację pomiędzy klientami i agentami, wyznaczanie zadań, prowadzenia notatek, tworzenie historii prac, a także na inne czynności, które zwiększają wydajność pracy.

Ten program dla biur nieruchomości umożliwia także obsługę wirtualnych prezentacji i plików wideo, które można w sposób bezpośredni wrzucić na stronie biura. Jest  też dostępna opcja, która polega na samoczynnej wymianie ofert między ściśle określonymi biurami oraz eksportowaniu ofert do wielu cenionych portali branżowych. Sprawia to, że oferty są widoczne dla większej puli odbiorców. Dzięki MediaRent oferty są szybko dopasowywane do danego klienta na podstawie kilku parametrów. Ten produkt umożliwia również dopasowywanie klientów do poszczególnych ofert. Należy zauważyć, że już po momencie wprowadzenia oferty, klient może uzyskać automatyczną informację, jeżeli spełnia ona jego wszelkie wymagania.

Nie każdy, kto tworzy bloga wytrwale dąży w prowadzeniu go. Otóż nie jestem jedną z takich osób. Imię Mirosław symbolizuję energicznego mężczyznę. Taki otóż jestem, mój blog również. Znajdziesz tu wiele cennych informacji, które pomogą Ci w dążeniu do poznania tajnik techniki!